Not in Afghanistan?

Select your shipping country below.

Stäng
 

Kundsupport

Har du funderingar om din beställning, vill du lämna feedback eller har andra frågor?

Vi på Separett hjälper dig mer än gärna.

Det är enkelt att komma i kontakt med oss via telefon, mail eller online-formulär.

Kontakta oss

Telefon
0370 307200


Öppettider
Mån-Fre 09.00-15.00
(lunchstängt 12.00-1300)

E-post
info@separett.com


Address
Separett AB
Bredastensvägen 8
331 44 Värnamo
SWEDEN

Hanna

Kundtjänst Order

+46 370 30 72 00
order@separett.com

.

Kundtjänst - Eftermarknad

+46 370 30 72 00
info@separett.com

Edin

Servicetekniker

+46 370 30 72 11
edin@separett.com

Christian

Eftermarknad


christian@separett.com

Jonas

Försäljning

+46 370 30 72 24
sales@separett.com

Kevin

Etablering & Expansion

+46 370 30 72 13
sales@separett.com

Tedh

Marknadsföring

+46 370 30 72 28
tedh@separett.com

Magdalena

Content Specialist

+46 370 30 72 20
magdalena@separett.com

Karin

Ekonomi


finance@separett.com

Marcus

Teamleader - Produktion

+46 370 30 72 00
marcus@separett.com

Daniel

Utleverans & Lager

+46 370 30 72 00
utlev@separett.com

Lotta

Utleverans & Lager

+46 370 30 72 21
utlev@separett.com