Not in Marshall Islands?

Select your shipping country below.

Sulje
 

Ota yhteyttä

Liikumme paljon ympäri Suomen jälleenmyyjiemme luona ja alan tapahtumissa, joten emme aina pääse vastaamaan puhelimeen.

Saat parhaiten yhteyden meihin sähköpostitse. Jälleenmyyjät: tilaukset onnistuu parhaitentäällä verkkosivullamme. Varastomme sijaitsee Vantaalla.

Huoltopisteet sijaitsevat ympäri Suomen, mutta kaikki huoltopyynnöt kulkevat Separettin kautta.

Ota yhteyttä

Puhelin
019 241 8230


Aukioloajat
Arkisin 09.00-15.00

Sähköposti
infofi@separett.com


Postiosoite
Separett AB
Teknobulevardi 3-5
01530 Vantaa
Suomi

Mikael

Toimitusjohtaja

+46370302339
mikael@separett.com

Kevin

Myynti, Ruotsi


sales@separett.com

Rozitha

Yritysjohto

-
-

Max

Myynti, Ruotsi


sales@separett.com

Pernilla

Asiakaspalvelu - Tilaukset


order@separett.com

Christian

Jälkimarkkina


christian@separett.com

Ann-Helen

Asiakaspalvelu - Jälkimarkkina


info@separett.com

Ola

Tuotantopäällikkö


ola.nilsson@separett.com

Stefan

Talous


finance@separett.com

Karl

Tuotekehitys


karl@separett.com

Jennifer

Markkinointi


marketing@separett.com

Marcus

Tiiminvetäjä - Tuotanto


marcus@separett.com

Rafael

Tuotekehitys


rafael@separett.com

Lotta

Logistiikka


utlev@separett.com

Daniel

Logistiikka


utlev@separett.com

Edin

Huoltoteknikko

-
-

Hunden Hugo

CCO - Chief Cuddle Officer

-
-

Jyri

Varatoimitusjohtaja, Separett AB

+358207109000
jyri@separett.com