Not in Guam?

Select your shipping country below.

Not in Guam?

Select your shipping country below.

Sulje
 

Asiakaspalvelun uudet aukioloajat: Ruotsi ma-to 9.00-11.00 | Suomi ma-pe 10.00-14.00 | Saksa ma-to 9.00-14.00

Ota yhteyttä

Liikumme paljon ympäri Suomen jälleenmyyjiemme luona ja alan tapahtumissa, joten emme aina pääse vastaamaan puhelimeen.

Saat parhaiten yhteyden meihin sähköpostitse. Jälleenmyyjät: tilaukset onnistuu parhaitentäällä verkkosivullamme. Varastomme sijaitsee Vantaalla.

Huoltopisteet sijaitsevat ympäri Suomen, mutta kaikki huoltopyynnöt kulkevat Separettin kautta.

Ota yhteyttä

Puhelin
019 241 8230


Aukioloajat
Arkisin 09.00-15.00

Sähköposti
infofi@separett.com


Postiosoite
Separett AB
Teknobulevardi 3-5
01530 Vantaa
Suomi

Emma

Asiakaspalvelu Jälkimarkkina

+46 370 30 72 00
emma@separett.com

Max

Myynti, Ruotsi

+46 370 30 72 05
max@separett.com

Edin

Huoltoteknikko

+46 370 30 72 11
edin@separett.com

Christian

Jälkimarkkina


christian@separett.com

Jonas

Sales Manager

+46 370 30 72 24
sales@separett.com

Kevin

Myynti, Ruotsi

+46 370 30 72 13
kevin@separett.com

Magdalena

Markkinointi

+46 370 30 72 20
magdalena@separett.com

Mikael

Toimitusjohtaja

+46 370 30 72 00
mikael@separett.com

Jyri

Varatoimitusjohtaja, Separett AB

+358 019 241 8230
jyri@separett.com

Ola

Tuotantopäällikkö

+46 370 30 72 19
ola.nilsson@separett.com